Logo: Fonmed
 • Baner: Wilk
 • Baner: Baner 1
 • Baner: Best Sound
 • Baner: AudioService_starszy_mężczyzna
 • Baner: Siemens - ucho
 • Baner: ePen Pro Pocket
 • Baner: 	AudioService_aparat_1
 • Baner: AudioService_lekarz
 • Baner: AudioService_Ojciec_i_Syn
 • Baner: AudioService_aparat_2

Jesteś tutaj: Strona głównaPartnerzy

Partnerzy

Partnerzy

ZAPRASZAMY NA STONY INTERNETOWE NASZYCH PARTNERÓW
W CELU ZAPOZNANIA SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYMI CECHAMI TECHNICZNYMI
APARATÓW SŁUCHOWYCH
 
 
 

Aparaty słuchowe Siemens

Lepiej słyszeć to lepiej żyć.

Od ponad 100 lat Siemens projektuje rozwiązania poprawiające jakość życia osób z wadami słuchu. Dysponuje olbrzymim doświadczeniem i licznymi patentami na technologie poprawiające zrozumienie mowy oraz jakość słyszenia. Aparaty słuchowe Siemens to:  innowacyjność, w pełni automatyczne systemy oraz dbałość o komfort użytkownika. Współpracując z ośrodkami badawczymi na całym świecie, firma Siemens nieustannie  poszukuje też nowych rozwiązań poprawiających komfort słyszenia i obsługi.  Efektem jest bogata oferta aparatów słuchowych i akcesoriów, pozwalająca  wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb,  wymagań oraz stylu życia. 

Wśród rozwiązań indywidualnych można tu wymienić chociażby wodoodporne aparaty słuchowe, a także generatory szumów używane wszechstronnie w  terapii szumów usznych ( Tinnitus).

Aparaty słuchowe PHONAK

Firma Phonak – lider w dziedzinie technologii wspomagającej słyszenie.

Od ponad 60 lat specjalizuje się w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji oraz ogólnoświatowej dystrybucji zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i systemów bezprzewodowych FM. Nadrzędnym celem firmy Phonak jest poprawa jakości życia osób niedosłyszących i ich bliskich poprzez dostarczanie im systemów słuchowych i akcesoriów ułatwiających codzienne życie.
 
Dzięki szerokiej współpracy ze specjalistami z całego świata,  z dziedzin akustyki, audiologii i protetyki słuchu, w firmie Phonak powstają innowacyjne rozwiązania pokonujące ograniczenia technologiczne, pomagające ludziom lepiej słyszeć, rozumieć oraz dostarczać całego bogactwa dźwięków, w które obfituje życie.
 
W ofercie firmy Phonak można znaleźć pełną gamę aparatów słuchowych zausznych, wewnątrzusznych, akcesoriów  przeznaczonych dla osób w każdym wieku i do każdego stopnia ubytku słuchu, pozwalających na prowadzenie aktywnego stylu życia bez ograniczeń.
 
Szczególną uwagę firma przykłada do rozwiązań dla dzieci mających głęboki ubytek słuchu. Aparaty słuchowe wyposażone w zaawansowane funkcje, nowoczesne obudowy o atrakcyjnych kolorach, idealnie pasujące do dziecięcych uszu już dzisiaj ułatwiają właściwy rozwój dzieci i przygotowują je na nadejście jutra.

Aparaty słuchowe AUDIO SERVICE

Głównym celem działalności firmy Audio Service jest niesienie wsparcia osobom cierpiącym z powodu trudności w słyszeniu dźwięków i rozumieniu mowy.
 
Od ponad 30 lat w swoim zakładzie w Herford w Niemczech, firma Audio Service zajmuje się opracowywaniem aparatów słuchowych dostarczając na rynek nowoczesne, a zarazem niezawodne produkty wspomagające klientów we wszystkich sytuacjach związanych z zakłóceniami słyszenia, przy szczególnym uwzględnieniu ich potrzeb i oczekiwań. Firma specjalizuje się w produkcji aparatów wewnatrzusznych, jednak dostarcza także pełen zakres aparatów zausznych stosowanych w tzw. „protezowaniu otwartym”, aparaty typu RIC, wkładki douszne oraz szeroki zakres akcesoriów. Działa w ponad 30 krajach na świecie.

Aparaty słuchowe Starkey

Starkey Hearing Technologies to prywatna spółka o zasięgu globalnym usytuowana w Eden Prairie, w stanie Minnesota, zajmująca się technologiami mającymi na celu poprawę słuchu. Starkey posiada oddziały w 22 krajach na całym świecie.
 
Starkey prowadzi działalność na ponad 100 rynkach na całym świecie. Firma projektuje, produkuje i dystrybuuje aparaty słuchowe za pośrednictwem pięciu odrębnych marek: Audibel, AudioSync, NuEar, MicroTech oraz swojej oryginalnej marki, Starkey.
 • Baner: Audio ServiceAudio Service
 • Baner: PhonakPhonak
 • Baner: SiemensSiemens
 • Baner: StarkeyStarkey