Logo: Fonmed
 • Baner: Wilk
 • Baner: Baner 1
 • Baner: Best Sound
 • Baner: AudioService_starszy_mężczyzna
 • Baner: Siemens - ucho
 • Baner: ePen Pro Pocket
 • Baner: 	AudioService_aparat_1
 • Baner: AudioService_lekarz
 • Baner: AudioService_Ojciec_i_Syn
 • Baner: AudioService_aparat_2

Akcesoria do aparatów

Aplikacja touchControl App

Aplikacja pozwala użytkownikom smartfonów z systemami Android lub iOS na sterowanie za ich pomocą aparatami słuchowymi: zmianę programów, głośności oraz barwy dźwięku.
 
Korzystając z aplikacji touchControl App możliwe jest dostosowanie się do zmieniających się warunków akustycznych, w prosty i dyskretny sposób.
 
Wykorzystując funkcję SoundBalance™ bez wysiłku możliwa jest regulacja odbioru dźwięków niskich i wysokich, stosownie do własnych preferencji.

Aquapack

easyTek App

Aplikacja easyTek App

Aplikacja easyTek App pozwala użytkownikom smartfonów z systemami Android lub iOS na sterowanie za ich pomocą urządzeniem easyTek. Obsługa aplikacji jest prosta i intuicyjna.
 
Aplikacja easyTek App poszerza funkcjonalność urządzenia easyTek, a dodatkowo zapewnia dyskretną obsługę aparatów. Rozszerzając możliwości urządzenia easyTek, aplikacja easyTek App pozwala sprawdzić stan baterii Twoich aparatów słuchowych na ekranie smartfonu, transmitować dźwięk lub po prostu zmienić program lub głośność. A ponieważ wszelkie regulacje można wykonywać za pośrednictwem Twojego smartfonu, zmienianie ustawień aparatu słuchowego wygląda tak, jak sprawdzanie wiadomości tekstowych.

eCharger

Ładowarka eCharger. Niezawodna i prosta w obsłudze.

Zdarzyło Ci się niespodziewanie zużyć wszystkie baterie do aparatu? Dzięki ładowarce eCharger możesz o nich naprawdę zapomnieć.
 
Ładowarka eCharger może być stosowana do aparatów Pure, Carat i Motion wraz  z  dedykowanymi do niej akumulatorami. Dzięki takiemu rozwiązaniu przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ ze względu na mniejszą liczbę zużytych baterii, które należy utylizować.
 
Firma Siemens posiada w swojej ofercie dwie rodziny aparatów ładowalnych, które z pewnością zaspokoją potrzeby każdego użytkownika.

Ogromne korzyści

Prosta w obsłudze
 
Korzystaj z aparatów słuchowych bez troszczenia się o wymianę niewielkich baterii. Aparaty Pure, Carat i Motion współpracują z ładowarką eCharger, dzięki czemu mogą być ładowane w ciągu nocy, tak by po 6 godzinach były gotowe na cały kolejny dzień ich użytkowania. Dodatkowa funkcja osuszania aparatów chroni je przed działaniem wilgoci.
 
Przyjazna dla środowiska
 
Dzięki możliwości ładowania aparatów zużycie akumulatorów wyniesie 1 sztukę na rok, podczas gdy używając standardowych baterii zużycie to 50 sztuk lub więcej.
 
Niezawodna
 
Ładowarka eCharger posiada dodatkową funkcję osuszania aparatów, aby zapewnić pełną funkcjonalność aparatów w ciągu dnia. Dzięki temu aparaty chronione są przed szkodliwym działaniem wilgoci, i posiadają przedłużoną żywotność.
 
Wygodna
 
Po 6 godzinach ładowania aparatów zielona dioda oznacza, że są one gotowe aby służyć Ci cały dzień, bez trosk o zasilanie.

miniTek remote App

Aplikacja do pilota miniTek (miniTek Remote App)

Teraz telefony komórkowe z systemem Android* mogą być używane do sterowania pilotem miniTek firmy Siemens za pomocą nowej aplikacji, dostępnej w sklepie Google Play*. To, co pozornie wygląda na pisanie wiadomości SMS jest w rzeczywistości subtelną kontrolą nad pilotem miniTek, wyborem źródła audio, czy dostrojeniem ustawienia aparatów słuchowych. Bez względu na to, czy miniTek jest używany z telefonem, czy też samodzielnie, użytkownicy będą mogli łatwo połączyć się ze wszystkim, co ważne.

VoiceLink

Mikrofon VoiceLink w połączeniu z pilotem miniTek jest doskonałym rozwiązaniem dla osób niedosłyszących uczęszczających na wykłady i prezentacje. Głos lektora za pośrednictwem VoiceLink przesyłany jest bezprzewodowo do aparatów słuchowych.
 • Baner: Audio ServiceAudio Service
 • Baner: PhonakPhonak
 • Baner: SiemensSiemens
 • Baner: StarkeyStarkey